omnie

Dominika Kulik

Nazywam się Dominika Kulik.

Głównym profilem mojej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomości, którym zajmuje się od wielu lat. Działam głównie na terenie Aglomeracji Śląsko Dąbrowskiej. Pomagam moim Klientom szybko i profesjonalnie przygotować nieruchomość do sprzedaży przy wykorzystaniu wszelkich dostępnych metod jakie daje nam współczesny marketing oraz oferuje kompleksowe wsparcie w procesie zakupowym, łącznie z wyceną nieruchomości oraz pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego.

Do każdej osoby staram się podchodzić indywidualnie, a moim priorytetem jest zadowolenie klienta. Dążę do ciągłego rozwoju zawodowego. Działanie w branży nieruchomości to dla mnie nie tylko praca, to przede wszystkim możliwość nawiązywania nowych znajomości i ciągłego doskonalenia się, poszerzania horyzontów.

Działam również na rynku jako Agent ubezpieczeniowy - mogę zaoferować Ci profesjonalne doradztwo w zakresie ubezpieczeń nieruchomości. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że Twoja nieruchomość jest odpowiednio zabezpieczona na wypadek różnych zdarzeń losowych.

Dla bezpieczeństwa moich Klientów posiadam:

  • Licencje Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami nr 29167 nadaną przez Polską Federację Rynku Nieruchomości (PFRN).
  • Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej pośrednika w obrocie nieruchomościami.